Ураховуючи регламент санітарно-епідеміологічної безпеки та продовження карантину, цьогоріч термін зарахування дітей до перших класів триватиме з 15.05 по 30.06.2020 року.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1. Заява.
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Зарахування до 1-го класу відбуватиметься за категоріями:

• діти з території обслуговування:

вул. Дружби

вул. Портова

вул. Морська

вул. Порт-Елеватор

вул. Петра Калнишевського

вул. Гімназична

пров. Сестер Гозадінових

• діти, чиї старші брати та сестри вже навчаються в Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова;
  • діти працівників закладу;
  • діти, батьки яких не проживають на території обслуговування, але бажають навчатися в нашій гімназії, зараховуються за наявності вільних місць.

Прийом сканованих копій відповідних документів про зарахування дітей можна надсилати на електронну пошту гімназії: https://gimnaziya20.ks.ua. Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень.