Посадити дерево – подарувати планеті та людям кисень. Це символ росту та розквіту. У посадці рослин є щось глибоко символічне: сприяння розвитку нового життя та його підтримка. Східні мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево, рік щастя.

Міністерство екології Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 розробило неймовірну програму в рамках еко-конкурсу «Зелена ініціатива». Учні разом із батьками протягом тижня активно висаджували різноманітні рослини: дерева, кущі ягід,  квіти. Наймолодші учні 1-В класу сприйняли акцію з великим заохоченням та посадили 12 дерев. Класні колективи 3-А та 3-Г зняли креативні відеоролики, підготувавши для кожної рослини власний вірш. У Херсонському аграрному університеті діти 3-В класу висадили алею тюльпанами ( 200 одиниць). А учні 4-Г класу під керівництвом талановитого класного керівника Гетьманець Ю.В. поряд рідної гімназії знайшли місце для липи, яка під час перерв захищатиме їх від пекучого сонця.

Старшокласники продемонстрували також чудовий результат. Учень 5-Г класу Владислав Тахтай-Сорокін разом зі своїми батьками подарував життя 52 фруктовим деревам, які в наступному році будуть радувати дітлахів соковитими плодами. 90 прекрасних тюльпанів зігріють душу Курнявцевій Анні, учениці 10-Б класу та її сім’ї. Гімназистка 11-А класу Александровська Дар’я разом зі своїми батьками озеленила вулицю 10 кленами.

У загальногімназійній акції «Посади дерево онлайн» узяли участь 93 учасники, які посадили 196 дерев та кущів! Пишаймося нашими учнями – справжніми екоактивістами! Ми починаємо з себе, щоб урятувати нашу планету.

Долучайтеся до акції за хештегами #зеленаініціатива #energyschool. Ваше добро збереже чарівний світ природи, а, отже, і життя на Землі.