Осінь – найяскравіша пора року, коли щедра природа дарує нам розмаїття вітамінів. Тому традицією стало проведення ярмарків у стінах гімназії.  Але цьогоріч свято видалося особливим, бо було вирішено змінити його формат.

Замість звичного ярмарку із гучною юрбою, учасникам запропонували створити яскраву вітамінну композицію (букет, кошик, скульптуру, колаж) з овочів, фруктів та різноманітних прикрас відповідно до певного кольору: червоного, жовтого, зеленого або помаранчевого.

Учні кожного класу з дотриманням протиепідеміологічних правил утілювали свої креативні ідеї в життя. На гімназійному подвір’ї була організована виставка композицій. У кошиках красувалися гарбузи та морква,  у букети були зібрані духмяні яблука та груші, виноград, інжир та багато інших смачних та корисних овочів і фруктів, що сприяють підвищенню імунітету.

Для визначення переможців на Google-платформі було проведено online голосування, у якому брали участь батьки та друзі гімназистів. За результатами I місце посіли колективи 3-А та 6-Г класів, ІІ місце вибороли учні 1-А та 6-А класів, а ІІІ місце – 1-Г, 2-Г, 3-Б, 3-В, 5-А, 5-В, 6-Б, 6-В, 10-Б класи. Кожен клас-переможець отримав у подарунок від гімназійного парламенту м’ячі, різноманітні настільні ігри та пазли, які допоможуть проводити перерви змістовно та стануть корисними в підготовці до турніру з настільних ігор навесні.

Цьогорічне свято осені, незважаючи на всесвітню пандемію, було емоційним. Воно видалося чарівним та по-справжньому особливим. Задоволеними залишилися гімназисти, батьки та вчителі.