Перше вересня! День знань! Як ми всі чекали цього дня! Батьки, учні, учителі. Хотілося усмішок, щастя, гарного настрою. А тому колектив Херсонської гімназії №20 із радістю підтримав пропозицію учнів та їх батьків привітати зі святом ветеранів педагогічні праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому, бо й зараз разом із нами: підтримують добрим словом, мудрою порадою.

Гімназисти з батьками із радістю приєдналися до привітань із Днем знань, відвідали пенсіонерів-освітян і вручили квіти та подарунки.

У цей святковий день подякували їм за добровісне служіння обраній справі, креативний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за витримку, терпіння, любов до обраної справи, багатство душі і, не зважаючи на вік, бажаємо завжди почувати себе молодими!