Яскраву весну з нетерпінням чекають усі творчо обдаровані діти загальноосвітніх навчальних закладів, щоб продемонструвати свої таланти на фестивалях, конкурсах, змаганнях, які традиційно проводяться з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва, пошуку й підтримки обдарованих дітей.

Але цієї весни вся країна вимушена була ізолюватися й шукати шляхи роботи з дітьми дистанційно. Як дорослі, так і малі українці швидко почали опановувати нову форму навчання, зберігаючи взаємодію загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у створенні єдиного освітнього простору.

Наша гімназія, як альма-матер юних дослідників, винахідників і творців, продовжила в дистанційному режимі взаємодію з осередками позашкільної освіти. Уже не один рік наш заклад плідно співпрацює з гуртком «Флористика та живопис» (кepiвник – Нaтaля Липa) Цeнтpу дитячoї тa юнaцькoї твopчocтi пpи упpaвлiннi ocвiти Xepcoнcькoї мicькoї paди.

Переможницями Дистанційного Міжнародного онлайн-конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів Самоцвіти», що проходив у м. Львів, стали наші гімназистки: Марія Липа, учениця 4-В класу, та Ракк Анастасія, учениця 2(6)-В класу.

Тож вітаємо наших майстринь із перемогою! Бажаємо й надалі розвивати свій талант, а керівникам гуртка – нових творчих креативних ідей і подальших творчих злетів!

Кривенко Т.О., учитель 4-В класу