Флаг України

2020 рік в Херсонській багатопрофільній гімназій №20 розпочався незвичайним, креативним заходом.

Більшу частину свого життя вчителі присвячують навчанню та вихованню дітей, з колегами проводять більше часу, ніж із сім’єю, адже колектив гімназії – то справжня родина, а навчальний заклад – рідний дім.

Тому адміністрація гімназії ініціювала проведення новорічної робочої зустрічі 02 січня: педагоги зібралися для участі в антистресовому тренінгу. Але великою несподіванкою була святкова атмосфера, зелені ялинки, яскраві мандарини, запалені свічки та «солодкий стіл». На екрані демонструвався всім із дитинства відомий художній фільм «Вечори на хуторі біля Диканьки», а тепла атмосфера спонукала до спілкування.

Ласуючи домашнім варенням та гарячим чаєм, педагоги поділися цікавинками новорічного свята, традиціями та звичаями відзначення Нового року та Різдва у своїх сім’ях, рецептами улюблених страв святкового столу.

Головним елементом заходу була вправа «Ялинка спогадів та сподівань». Учителі розповідали про найцікавіші моменти 2019 року та про свої очікування та плани на 2020-ий. Хтось мріє про збільшення своєї родини або професійне зростання, інші прагнуть вивчити іноземну мову, відвідати «теплі краї», отримувати більшу заробітню платню. Бажаємо, щоб усі мрії здійснилися!

Головне завдання заходу – психологічне розвантаження, створення позитивного емоційного клімату – уважаємо досягнуте! Сподіваємося, що гарний настрій супроводжуватиме нас увесь 2020 рік!