Педагоги Херсонської гімназії №20 у  непрості для України часи не лише самовіддано виконують свої професійні обов’язки, а й підвищують власну кваліфікацію. Так учитель фізики Надєєва Катерина Володимирівна пройшла дистанційне навчання за програмою ONLINE Ukrainian Teacher Programme й отримала звання Почесного посла науки ЦЕРН в Україні.

Учителька успішно опанувала програму, що складалася з 13 годин лекцій, віртуальних візитів та інтерактивних дискусійних сесій, а також виконала курсову роботу за темою «Систематика елементарних частинок». Один із етапів навчання – виконання контрольної роботи, що передбачала детальний план висвітлення однієї з тем Школи для занять  в університеті, коледжі, гуртку, учнівському науковому товаристві з індивідуальним дидактичним підходом.

Тож вітаємо Почесного посла науки в Україні, зичимо здобутків на благо Херсонщини й України!

UATP22online_certificate_1.pdf

UATP22online_certificate_2.pdf