Виховна робота – це той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім. Навіть дистанційне навчання не може стати перепоною для проведення заходів, які допоможуть гімназистам сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися.

Учні початкової та середньої школи разом із виховним відділом та психолого-педагогічною службою виготовляли янголів та зайчиків із паперу, малювали яскраві «Долоньки допомоги», створювали авторські комікси та за мотивами відомих казок на онлайн-платформах, віртуально подорожували Україною та вчилися, як бути героями, прийшовши до висновку, що кожна дитина зараз справжній могутній герой!

Старші класи долучилися до заняття з нейрографіки – арт-терапія, покликана поліпшити емоційний стан, подолати тривожність, сконцентрувати увагу на досягнення поставлених цілей, та тренінгу із застосуванням методів зняття тілесної напруги, метою якого було покращення психоемоційного стану, опанування вправ для переключення уваги у стресових ситуаціях.

Усі гімназисти взяли участь у корекційно-розвивальних заняттях «Контрольована уява», спрямованих на нормалізацію психологічного стану дітей, емоційне розвантаження, навчання правилам та методам медитації.

Серед педагогічного колективу проведено діагностику актуального психоемоційного стану учителів за допомогою google-форм.