Херсонська гімназія №20 упродовж усього навчального року активно співпрацювала з вишами міста, реалізуючи провідні напрямки роботи. Саме тому 15 травня 2021 року учні 10 класу в супроводі вчителя біології Митрашевської Т.В., продовжуючи науково-дослідницьку роботу в секції «Селекція та генетика», відвідали День відкритих дверей у Херсонському державному аграрно-економічному університеті. Мета заходу – залучення якомога ширшого кола молоді до наукової роботи шляхом занурення в безпосередню щоденну працю херсонських селекціонерів та генетиків вишу, пов’язаних із собаківництвом.

Зустріч розпочалася із знайомства учнів зі структурними підрозділами університету, із огляду різноманітних навчально-практичних аудиторій, де студенти та їх викладачі щоденно створюють творчу атмосферу вишу та проводять наукові дослідження, здатні надихнути старшокласників на вибір майбутньої професії. Екскурсійний маршрут та безпосереднє спілкування з піддослідними собаками настільки зацікавили учнів гімназії, що вплинув на бажання обрати місце навчання саме в Херсонському державному аграрно-економічному університеті. Тож гімназисти дізнавалися, які документи слід подавати до приймальної комісії, які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення вишу.

День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко та залишив дуже багато позитивних емоцій. Та найголовніше – спонукав до науково-дослідницьких досліджень, пов’язаних із генетикою та селекцією, а також на ймовірний вибір подальшого життєвого шляху.