Флаг України

10 лютого 2021 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбувся майстер-клас у форматі онлайн-конференції для вчителів біології м. Херсона з теми "Використання інтерактивної дошки як одна з форм проведення онлайн уроків із біології". Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з особливостями підготовки та оформлення інтерактивної дошки.

Як сучасний учитель може використовувати інтерактивні технології, захопити учнів біологією, підготувати креативну доповідь для педради - це все висвітлювала впродовж майстер-класу Ласька Світлана Сергіївна, вчитель вищої категорії. Педагог поділилася особливостями використання інтерактивної дошки Padlet та продемонструвала різні види дошки для уроків із курсів «Зоологія» (теми «Молюски та Ссавці») та «Загальна біологія» (тема «Будова клітини»), які використовувала під час офлайн та онлайн навчання.

Учителі біології шкіл міста можуть розвивати інформативні компетенції здобувачів освіти не тільки протягом уроків, а й у ході підготовки до різних природничих конкурсів та заходів екологічного напрямку.