Флаг України

19 лютого 2020 року гімназія гостинно відчинила двері молодим учителям української мови і літератури міста, з якими за круглим столом було обговорено питання про роботу з обдарованими та здібними учнями. Досвідом роботи з талановитою молоддю поділилися учителі Чаловська М. В. та Кумейська Н.В., які однозначно стверджували, що творчий тандем учителя й учня потрібно розвивати ще змалечку. Таку роботу щодо пошуку талановитої дитини педагоги починають уже з 5 класу й проводять у системі. Це дає змогу в старших класах працювати з такими учнями, які визначилися, що їм до душі, що вони можуть, у якій галузі хочуть себе випробувати й реалізувати в майбутньому.

Молоді вчителі цікавилися, як підтримати творчий потенціал дітей під час підготовки до олімпіад, різноманітних конкурсів.

Кумейська Н.В. розповіла про систему роботи в цьому напрямку та познайомила з матеріально-технічною базою, інтернет-ресурсами, які допомагають учням знайти відповіді на складні питання.

Чаловська М.В. поділилася досвідом співпраці з КЗ «Мала академія наук» у секції «Основи науково-дослідницької діяльності. Журналістика».

Упевнені, що молоді педагоги міста залишилися задоволені проведеною роботою, адже кожен із них отримав конкретну відповідь на своє запитання.