Флаг України

Саме такою була тема дискусії молодих учителів Херсона, що проходила на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 12 листопада 2019 року.

Учитель української мови і літератури вищої категорії, учитель-методист Бабич Наталія Адамівна  поділилася з педагогами - початківцями власними прийомами та методами роботи на уроках мови і літератури різних типів,  роблячи акценти на впливі матеріальної бази навчального закладу на рівень засвоєння знань,  доцільності використання ТЗН у різних ситуаціях, QR-кодів, застосуванні передового педагогічного досвіду вчителів міста, області, України та створенні власної методичної системи.

Особливо болючими стали питання ефективної підготовки здобувачів освіти до ДПА в 9 класі, ЗНО в 11 класі, а також методики написання переказів і творів дітьми різних вікових категорій.

Сподіваємося, Херсонська багатопрофільна гімназія №20 як опорний навчальний заклад залишатиметься й надалі осередком пошуку, творчості, креативу для вчителів Херсонщини. Шукаймо відповіді на нагальні питання разом.