Флаг України

18 жовтня 2018 року в рамках роботи опорного закладу освіти на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова відбулося засідання школи молодого вчителя за темою: «Інновації в методиці: міцна методична система роботи вчителя – запорука успіху учня».

Розпочався захід із доповіді заступника директора з навчально-виховної роботи Бережної Інни Іванівни, яка визначила головні орієнтири побудови сучасного уроку, познайомила з основними методичними інноваціями і сформулювала кредо інтерактивного навчання.

Ільїна Вікторія Миколаївна, завідувач методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради, обґрунтувала особливості створення моделі структури уроку. Вона акцентувала увагу на необхідності комплексного планування мети й завдання та чіткого дотримання основних вимог щодо структури уроку відповідно до обраного типу.

Учителі-початківці відвідали фрагменти уроків у 1-х класах, під час яких ознайомилися з елементами дослідницької діяльності учнів та елементами групової роботи на уроках «Я досліджую світ». Учителі Нейбергер Т.І., Ляпіна В.В. продемонстрували, як за допомогою цієї технології в педагогічному процесі легко перейти від звичних занять із дітьми до пізнавальної ігрової діяльності, як гра стимулює вияв творчих здібностей дитини, створює умови для її особистісного розвитку, викликає радість, емоційне піднесення та збагачує уявлення, сприяє розвитку пам’яті, уваги, мислення.

Педагоги та гості закладу поділилися враженнями від відвіданих уроків та обмінялися досвідом, як саме викликати інтерес у дітей до освітнього процесу й перетворити учнів із пасивних спостерігачів на активних учасників організованої пізнавальної діяльності.