Флаг України

4 жовтня, у переддень Дня вчителя, до Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради завітали молоді класні керівники, які саме зараз проходять курсову перепідготовку на базі Херсонської академії неперервної освіти.

Досвідом роботи поділилася Бабич Н.А., класний керівник 6-Б класу, яка провела нестандартну годину спілкування, у вигляді квесту, на дуже актуальну тему «Стопбулінг». Шостикласники із задоволенням по території гімназії розшукували конверти із завданнями, за допомогою QR кодів знаходили відео у Всесвітнії мережі та висловлювали власні думки щодо булінгу в школах. Наталія Адамівна отримала високу оцінку за проведену роботу не лише від колег, а від спеціалістів ХАНО.

Далі гості були запрошені у Народний музей історії гімназії, після екскурсії оновленим музеєм, вони були присутні на виховній годині 11 -А та 11-Б класів з класним керівником Коротецьким О.О. Старшокласники вільно висловлювали свої думки, враження, адже тема «Субкультури сьогодення» для них була не новою, і кожен міг поділитися досвідом, розказати про знайомих, друзів, однолітків, які є членами тої чи іншої тематичної компанії.

Далі був обмін досвідом з головою методичного об’єднання класних керівників Омельян О.М. та заступником директора з виховної роботи Головченко К.А. Гості подякували колективу гімназію за відкритість, нові ідеї, які вони втілюватимуть на своєму освітянському просторі.