Успішний учитель – той, що прийшов у школу за покликом душі, проявляє до дітей любов, яка складається з безлічі кришталиків, великих і малих, сторонньому майже непомітних. Справжньому і неповторному вчителю притаманні захоплення професією, людяність, чесність, любов до рідного народу.

У гімназії №20 є такий, який не тільки втілив у себе всі ці якості, а й розкрив письменницький талант. Це Коротецький Олександр Олексійович – учитель історії, незвичайна та неординарна особистість, яка безмірно закохана в рідний край. Він уміє знайти підхід до будь-якого учня, запалюючи в дитячому серці вогник до знань, до вивчення історії.

А 14 травня 2021 року відбулася надзвичайно цікава подія- у стінах рідної альма-матері Олександр Олексійович презентував жителям міста нову книгу «Літопис Херсона». У ній зібрані матеріали про розвиток Херсонщини в період із 1944 по 1991 роки. Поява цієї книги викликана нагальною потребою: молоде покоління повинно знати історію своєї малої батьківщини.

Така книга необхідна, бо долучає до осмислення історичних процесів на Херсонщині, допомагає молодому поколінню відчути пошану до своїх предків і виявити почуття гордості за свою Батьківщину.

Тож побажаймо Коротецькому Олександру Олексійовичу не зупинятися на досягнутому, надалі ділитися родзинками таланту, залучати обдаровану молодь до наукової роботи, упевнено крокувати вперед до нових перемог у справі виховання майбутньої еліти України.