Уже стало доброю традицією наприкінці лютого проводити тиждень математики та інформатики. У гімназії пройшли цікаві заходи, спрямовані на розвиток життєвих компетентностей, логічного мислення, креативності та творчих здібностей учнів, приурочені до Міжнародного дня математики.

Важливим і корисним став для випускників 7(11)-А класу урок-дослідження «Хитромудрий параметр», який провела педагог Кононенко І.О. Учні продемонстрували високий рівень знань щодо основних методів розв’язування задач з параметрами у форматі ЗНО. Особливо відзначилися Биков Нікіта, Носовська Софія, Канавченко Марія.

Учителем Митрошенко І.М. з учнями 2(6)-Б класу було проведено урок з фінансової грамотності «Закон України про захист прав споживача», на якому діти ще раз упевнилися, що фінансова грамотність – прямий шлях до успіху й самодостатності. Найбільш активними були Братишевська Наталія, Зборош Максим, Ткаченко Дмитро, Цапало Марія, Ясиновський Іван, Жіляєва Дарина.

Уміння орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, розв’язувати задачі з незвичним математичним змістом, працювати в команді показали учні 1(5)-В класу під час математичного змагання «Скарби країни Всезнайленд», яке провела педагог Різун С.О. Наприкінці діти зробили висновок, що найдорогоцінніший скарб – це книга, джерело неоціненних знань. Перемогла команда у складі таких учнів: Микитас Данило, Шкода Таїсія, Баранова Орина, Губаль Кирило.

Усіх вразив аукціон-продаж речей математичного змісту, який пройшов у 5(9)-Б класі. Учитель Ткачишина І. П. під час заходу пропонувала учням придбати лоти, в описанні яких приховувалися речі геометричного змісту з повсякденного життя. Учні ще раз побачили красу математики як науки та навчилися дбайливо ставитися до використання власних коштів. Найкращими в аукціоні були Водяницька Анастасія, Койчева Владислава, Яременко Дмитро, Козлов Владислав, Ільїн Олександр.

Те, що інформатика може бути веселою й цікавою, довела на Чемпіонаті з комп’ютерної гри «Година коду» учитель Філенко С. А. У заході взяли участь учні 4-х класів і змогли впевнитися, що інформатика є творчою наукою, доступною для всіх охочих. Перемогу вибороли учні 4-В класу: Сусік Назар та Сєвєрін Єва. Усі учасники отримали солодкі подарунки та яскраві емоції.

У 3(7)-А і 3(7)-Б класах під керівництвом Мироненко Н.Ю. було проведено квест-шоу «Автори підручників з математики 5 - 7 класів», на якому учні дізналися про життєвий шлях авторів підручників, якими вони користуються. Знавцями виявилися Потрухов Михайло, Мельниченко Влада, Плачкова Катерина, Цех Влада, Доманицька Поліна.

Гімназисти 1(5)-А класу на уроці з курсу «Родинні фінанси», який пройшов у вигляді квест-гри «Види сімейної підприємницької діяльності» (уч. Гілевич І.О.), навчилися формувати особисту думку та отримали мотивацію для створення в майбутньому власної справи. Під час проведення квесту найактивнішими були: Чигирина Софія, Малий Володимир, Блок Герман.

Тиждень математики та інформатики минув, залишивши після себе багато позитивних вражень і незабутніх моментів. А найкращою оцінкою для вчителів стали слова подяки від учнів за креативні заходи, що сподобалися гімназистам.