Гімназисти точно знають, що іноземні мови розширюють їхні можливості у майбутньому. У лютому в нашій гімназії проводився тиждень іноземних мов. Тиждень розпочався «арт-сушкою», де учні 5-8-х класів поділилися своїми спогадами про канікули та подорожі до європейських країн. У кожному класі гімназисти розмістили постери про англомовні країни, національні традиції та свята.

Час карантинних обмежень не став завадою для нас. Саме тому на уроці німецької мови учні зустрілися онлайн з мовним асистентом з Німеччини Constanze Otterbach. Віртуально відвідуючи місця дозвілля, гімназисти не тільки дізналися топ 5 хобі молоді Німеччини, а й представили свої улюблені заняття. Як приємно бачити задоволених учнів та спостерігати, як вони спілкуються іноземною мовою. Найактивнішими були учні 2(6)-Г класу: Мартіс Артемій, Кравченко Анастасія, Говорун Софія, Рибальченко Вероніка, Ковальчук Анастасія та Панькіна Ульяна.

Вивчаючи мови, гімназисти більше дізнаються про культуру та традиції певних країн. Чи відомо вам, хто точно знає всю інформацію, хто, можливо, сам подорожував стежинами англомовних країн? На заході «Мовні знавці гімназії» учням була запропонована вікторина Jeopardy в 4-х мовних категоріях. Діти завзято виконували вправи, інсценували діалоги та прагнули до живого спілкування. Учні 7-х класів наввипередки надавали правильні відповіді. Найактивнішими були учні 3(7)-Г класу Прокопенко Софія, Дубровська Ірина, Димніч Катерина, Конда Захар та учні 3(7)-Б класу Вишнякова Юлія, Голіков Яків, Боровик Гліб, Плачкова Катерина, Марієв Ігор. Гімназисти поєднали свої знання з різних предметів: історії, зарубіжної літератури, англійської та німецької мов.

Яскраво пройшли заходи й у початковій школі. Разом із учителями учні 1-А та 1-Г класів відправилися в подорож до країни «Мультляндії», де зустрілися зі своїми улюбленими героями. Діти, одягнені в яскраві костюми героїв мультфільмів, не тільки вгадували персонажі, а й разом з ними співали та танцювали. Учні 2 та 3 класів брали участь у квестах «Funny clown» та «I love English», добираючи словосполучення до малюнків англійською мовою. Вікторина «Цікава англійська» виявила лідерські якості в учнів 4-х класів, які показали високі знання з предмету. Слід відзначити таких учнів: Гродського М., Коваленко В., Єрмакова Т., та учнів 4-А класу: Білого А, Меньщікова М., Бєлоус К., Мелудова І.
Учні 1(5)-х класів перевірили свої знання, отримані на уроках англійської мови, у цікавій формі. Використовуючи інтерактивну гру «Kahoot», діти відповідали на одні й ті ж запитання, змагаючись один з одним. Серед учнів найкращими, які отримали найбільше балів, були діти 1(5)-Б: Забєліна Дар’я, Пятков Василь, Литвиненко Катерина, учні 1(5)-В: Губаль Кирило, Дудка Дмитро, Гаран Франческа, учні 1(5)-Г : Вошкулат Валерія, Довгальова Марія, Купцов Роман, Калина Каміла.

У старших класах проводився квест «Знавці англійської мови» серед 9,10 та 11-х класів, де учні продемонстрували знання історії крани та англійської літератури.

А закінчився тиждень не менш цікавим заходом - конкурсом на найбільш креативну, виготовлену власними руками «Валентинку». Журі зі складу вчителів визначило найактивніших учнів, нагородивши їх заслуженими балами, виявивши й відмітивши найбільш здібних, талановитих, красномовних та зацікавлених у вивченні іноземних мов.
Яскраві заходи є найкращим засобом зацікавити учнів у вивченні іноземної мови, до якої в них є схильність та бажання.

Учителі методичного об’єднання
іноземних мов