/*снег*/

Завдання сучасної початкової школи – розвивати дитину, як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Із  метою реалізації цих завдань, відповідно до плану роботи гімназії, із 16 по 19 листопада 2020 року пройшов Тиждень початкової школи. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку молодших школярів.

Ентузіазм учителів, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Конкурси, ігри, змагання, нестандартні уроки формували в учнів спостережливість, кмітливість та креативність.

Розпочався Тиждень святковим першим уроком, на якому учні познайомилися з планом проведення та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань, активну участь у всіх запланованих заходах.

Цього дня стартував фут-квест для учнів 3-4 класів «Світ у твоїх руках», де діти розгадували складні інтелектуальні завдання й головоломки, відгадували загадки про рослинний і тваринний світ, збирали пазли, просуваючись від однієї станції до іншої. Це був цілий урок веселощів, азарту, гарного настрою, духу співпереживання, лідерства та перемоги!

Учитель 1-Б класу Ольга Красношапка провела урок інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» «Наша мова солов’їна» за програмою «Інтелект України», на якому учні дізналися багато нового і цікавого про нашу рідну мову.

Змістовною та захоплюючою була віртуальна подорож Країною цифр під назвою «Повторюємо числа від 1 до 8», яку здійснила вчитель 1-А класу Людмила Іскович.

Наступні заходи виявилися не менш цікавими, у формі математичної естафети: учителі Марина Мартьянова та Вікторія Піскоха провели в 2-В та  2-Г класах урок математики «Додаємо і віднімаємо числа різними способами. Розв’язування задач».

Незвичайні математичні ребуси, кросворди, задачі на логічне мислення  розв’язували учні 2-Б класу на уроці математики «Розв’язування прикладів і задач», який провела Тетяна Кривуліна.

Учитель 2-А класу Єлизавета Поліновська на уроці інтегрованого курсу «Я досліджую світ» презентувала віртуальну експедицію по заповідних зонах Херсонщини.

Четвертий день тижня поєднав заходи під темою «Юні дослідники». Учителем Оксаною Єфіменко та учнями 3-Б класу було проведено дослідження символіки українських квітів у вінку на уроці української мови «Досліджуємо написання слів з префіксом з-, с-».

Цього ж дня учні 3-А класу, учитель Ніна Карпук, взяли участь у творчому дослідженні на уроці інтегрованого курсу «Я досліджую світ», у результаті якого було створено лепбук «Рослини – живі організми. Різноманітність рослин».

Надзвичайно захоплюючим та цікавим був виховний захід «Мова моя калинова», проведений учителем Тетяною Нейбергер у 3-Г класі. Учні розгадували ребуси, загадки, складали цікаві речення з фразеологізмами. Неможливо було втриматися від оплесків, коли діти натхненно і виразно читали вірші, інсценізували епізодичні сюжети, співали і танцювали. Усі отримали неймовірні емоції від побаченого та почутого.

У п’ятницю учні  4-Г класу здійснили захоплюючу подорож машиною часу на  уроці математики «Одиниці часу. Розв’язування задач на час», яку організувала вчитель Юлія Гетманець.

Усі проведені заходи принесли величезне задоволення наймолодшим гімназистам. Тиждень  завершився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а їхні учні – розумні і талановиті діти.

Оксана Єфіменко, Єлизавета Поліновська,
учителі початкових класів