Флаг України

За традицією на початку навчального року із 15 по 18 жовтня в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено тиждень початкової школи. Із першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Розпочався  тиждень креативно – із квесту «Подорож у Країну знань». Діти із захопленням виконували творчі завдання, виразно читали, емоційно переказували, розповідали, висловлювали свої думки. Скільки цікавих головоломок, ребусів та кросвордів розгадали учні, щоб  дістатися острова  скарбів.

Творчою групою методичного об’єднання було розроблено план проведення засідання опорного закладу «Школа молодого вчителя» за темою «Використання ігрових методів навчання для активізації пізнавальної діяльності учнів». Досвідчені  педагоги гімназії Архипова І.А.,          Мартьянова М.А., Єфіменко О.В. показали майстер-клас для колег і провели індивідуальні консультації.

Учителі початкової школи протягом тижня проводили показові уроки, на яких ділилися своїм досвідом як із колегами, так і з педагогами міста. А наймолодші гімназисти, знавці рідної мови, проявили свої здібності, узявши участь в олімпіаді з української мови.

Переможцями учнівської олімпіади стали:

серед учнів 3-х класів

І місце

Бєлоус Каміла

3-А клас

Піліпа Н.М.

ІІ місце

Асанов Юрій

3-Б клас

Приходько Т.В.

ІІІ місце

Северін Єва

3-В клас

Коваленко І.В.

 

серед учнів 4-х класів

І місце

Чигирина Софія

4-В клас

Віхрова І.А.

ІІ місце

Слатвінська Олена

4-А клас

Іскович Л.А.

ІІІ місце

Сілкіна Єва

4-А клас

Іскович Л.А.

Вітаємо юних гімназистів, бажаємо нових здобутків та перемог у подальших випробуваннях!

Тиждень початкової школи промайнув дуже швидко й запам’ятався багатством подій та позитивних емоцій. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні  гімназії – найрозумніші та найталановитіші!