Флаг України

У березні вчителі інформатики гімназії Ткачишина Ірина Павлівна, Філенко Андрій Миколайович, члени динамічної групи «Інноваційні освітні технології», провели майстер-клас для педагогів гімназії щодо впровадження емпаурмент-педагогіки, хмарних технологій  у навчально-виховному процесі.

Ткачишина І.П. розповіла про один із напрямів гуманістичної педагогіки – педагогіки «емпауермент»  (з англ. еmpowerment – надання людині мотивації й натхнення до дії). У групах учителі обговорили  вправи емпауермент-педагогіки: «Прес-конференція», «Будівництво»,  «Асоціації». Педагоги опрацювали питання змішаного навчання як компроміс між інноваціями та традиційними формами навчання. Фактично використання хмарних технологій – це і є змішане навчання.

Під час практичної частини майстер-класу вчителі під керівництвом Філенка А.М. мали змогу колективно працювати в онлайн сервісах Google.

Отже,  навчання в хмарі – сучасне й правильне рішення для творчого педагога, що дає можливість  дистанційного навчання з використанням хмарних сервісів.

Заступник директора з

навчально-виховної роботи

 Савун Т.В.