/*снег*/

Осінь 2020 року — не тільки насичений період освітнього процесу в Херсонській гімназії №20, а й час професійних злетів наших педагогів. Щорічний конкурс педагогічної майстерності - одна із яскравих подій міста Херсона. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії вчителя в житті країни, систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності. Під час проведення конкурсних випробувань у дистанційному форматі (майстер-клас із власного досвіду, дистанційний урок, комп'ютерне тестування в офлайн-режимі) педагоги продемонструвала високу фахову майстерність.

Гідно представляли гімназію серед освітян міста у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» найталановитіші педагоги Чаловська Марина Вікторівна, Мішина Марина Анатоліївна, Ткачишина Ірина Павлівна. Протягом двох місяців тривала плідна цілеспрямована робота вчителів, яка привела їх до заслужених перемог.

Ще одну сходинку до вершин педагогічної майстерності подолала Чаловська Марина Вікторівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Маючи за плечима значні перемоги в різноманітних фахових обласних та всеукраїнських конкурсах, Марина Вікторівна виборола першість у номінації «Українська мова і література» і ще раз довела, що вона найкраща. Досвідчений педагог показала, що вона майстерно володіє широким спектром стратегій навчання, уміє продукувати оригінальні інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроків, упроваджуючи ті освітні технології, що сприяють виявленню та розкриттю творчого потенціалу гімназистів.

XXI століття - час інноваційних технологій, коли на першому плані знаходяться вміння людей різного віку працювати з гаджетами, часто віртуально, на різноманітних платформах. Однак реалізація вчителя трудового навчання проявляється й в умінні творчо працювати власними руками. Саме в цьому й полягає педагогічна діяльність Мішиної Марини Анатоліївни, яка посіла І місце у номінації «Трудове навчання». Повсякденна праця вчителя, методи та прийоми роботи на уроках та в позакласній роботі, результативність участі вихованців у творчих конкурсах доводять, що Марина Анатоліївна — справжній професіонал, здатний розвивати творчі здібності дітей у найрізноманітніших техніках.

Успішним став конкурс і для вчителя математики, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя Ткачишиної Ірини Павлівни, яка стала лауреатом у номінації «Математика», посівши почесне ІІІ місце серед педагогів міста. Яскрава особистість, Ірина Павлівна, зацікавила журі системою викладання математики, що спрямована на популяризацію предмету в учнівському середовищі, на його важливість у житті як пересічних людей, так і фахівців найпрестижніших сфер діяльності в усьому житті.

Тож вітаємо наших переможців із почесним визнанням, зичимо міцного здоров'я, талановитих учнів і подальшої реалізації в найрізноманітніших освітніх проєктах.

Цей конкурс — своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок, володіння сучасними освітніми технологіями. Це новий етап на шляху до підняття престижу учительської праці, авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. До того ж — це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, час, аби утвердити своє професійне "Я".