Підготовка дітей до життя у соціумі, виховання здоров’язбережувальних навиків – одні з головних завдань соціально-психологічної служби гімназії. Щороку проводиться комплекс заходів з профілактики жорстокості та насильства, формування толерантності та ціннісного ставлення до життя та здоров’я людини.Підготовка дітей до життя у соціумі, виховання здоров’язбережувальних навиків – одні з головних завдань соціально-психологічної служби гімназії. Щороку проводиться комплекс заходів з профілактики жорстокості та насильства, формування толерантності та ціннісного ставлення до життя та здоров’я людини.

10 листопада для учнів 5(9)-х класів було організовано лекцію за участю лікаря-нарколога з теми «Наслідки вживання наркотичних речовин у підлітковому віці».

17 листопада проведено інтерактивну конференцію для учнів 5(9)-х класів до Міжнародного дня толерантності. Учні готували тематичні повідомлення з історії формування ідеї толерантності у світі, проводили тренінгові вправи та ігри.

Щороку в гімназії проводяться тематичні заходи на відзначення Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства». В її рамках з 28 листопада по 8 грудня проведено класні години, тематичні лекції, бесіди з запобігань жорстокого поводження в учнівському середовищі, захисту прав дітей, забезпеченню рівних прав жінок і чоловіків.

28 ‒ 29 листопада для учнів 1(5)-В та 1(5)-Г класів проведено інтерактивний відеолекторій «Я не дам себе ображати», де учні мали змогу висловити свою думку щодо різних конфліктних ситуацій та отримали корисні поради, як захистити себе та не стати жертвою насилля.

Для учнів 4(8)-х класів 30 листопада проведено лекції «Репродуктивне здоров'я підлітка»  за участю  спеціалістів Обласного Центру планування сім'ї та репродукції людини. А до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом – лекцію «Історія боротьби з епідемією ХХІ століття».

7 грудня для  учнів 1(5)-А та 1(5)-Г класів проведене практичне заняття з елементами казкотерапії, де учні створювали свої власні казки на тему «Доброта, Людяність та Товариськість у нашому світі».

Також у рамках акції було проведено виставку «Хочу жити без насильства», де кожен учень гімназії мав змогу висловити свою думку у вигляді малюнку, листівки, надпису.

Соціально-психологічна служба гімназії у складі соціального педагога Скачок Ю.В., психолога Саніної К.В.