Багато мов – одна професія

У жовтні на базі Херсонського національного технічного університету  на кафедрі теорії та практики галузевого перекладу учні 11-х класів гімназії №20 взяли участь в інтелектуальній грі – вікторині «Битва інтелектів». Захід був присвячений Міжнародному дню перекладача. Під час тренінгу гімназисти  продемонстрували високий рівень знань, які вони отримали на уроках англійської мови, зарубіжної літератури та географії. Учні  відгадували міфічних істот, визначали молодіжні субкультури, знаходили країни, де офіційною мовою є англійська, розв’язували нестандартні задачі. Провідні педагоги кафедри теорії та практики галузевого перекладу Херсонського технічного університету кандидат педагогічних наук Радецька Світлана Валеріївна та кандидат філологічних наук Мазур  Олена Вікторівна відмітили гімназистів за креативність виступів. Команда учнів гімназії виборола  ІІІ місце  в інтелектуальній грі-вікторині та була нагороджена дипломом. Гімназисти  отримали багато позитивних емоцій та набули нового досвіду.