У Херсонській багатопрофільній гімназії№20 продовжуються профорієнтаційні заходи. Тільки-но почався ІІ семестр, як гімназисти вже були запрошені на приватне підприємство  з виробництва косметики та побутової хімії «Інтер Склад». Екскурсію провів особисто Юрій Рожков, засновник та лідер громадської платформи "Добро переможе". Саме там учням продемонстрували сучасну організацію роботи складів, комп’ютеризовану систему обліку товарів. Гімназисти мали змогу навчитися керувати навантажувачем, на власні очі побачили виробництво рідкого мила, очищеної води і навіть виробництво пластикових ємностей для побутової хімії.

У лютому  до гімназисток завітали майбутні візажистки, що навчаються у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну. Студентки розповіли про свій заклад, окрему увагу приділили професіям, які можна здобути, а також підготували та провели для присутніх майстер-клас з візажу. Учні училища (група 67б, майстер виробничого навчання Герус Олена Леонідівна) навчили гімназисток та їх вчителів як правильно оформити контур брів за допомогою олівця та трафарету, як підібрати кольорову гаму залежно від кольору волосся, як користуватися не тільки олівцем, а й тінями.

Для учнів 6(10)-В класу зустрілися зі спеціалістом Центру зайнятості Заєць Валерією Олександрівною, яка ознайомила гімназистів із актуальними вимогами ринку праці міста Херсона, правилами та стратегіями вибору професії та найрозповсюдженими помилками у вибори сфери професійної діяльності.

Упродовж зими-весни заплановано ще дуже багато екскурсій, різноманітних профорієнтаційних заходів, зустрічей з цікавими людьми, адже головне для учнівської молоді – обрати професію, від якої все життя будеш отримувати задоволення.