73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

14 березня на базі Херсонської гімназії № 20 заступником директора з навчально-виробничої роботи Центру освіти молоді та дорослих Филиповою Світланою Миколаївнтю та викладачем курсу косметології та візажу Стусенко Іриною В´ячеславівною проведено майстер-клас по догляду за обличчям та самомасажу.

Присутні здійснили віртуальну подорож до Древніх Єгипту, Риму, Греції, Індії та Китаю, щоб дізнатися, якими секретами краси та вічної молодості володіли наші предки в різних куточках світу.

З наукової точки зору викладачі розповіли про будову шкіри, її типи, адже саме ці знання лежать в основі догляду за зовнішністю, є запорукою правильного підбору гігієнічних і косметичних засобів.

Як доглядати за шкірою, починаючи з вранішнього вмивання, зберігати її пружність та здоровий вигляд, стежити за проблемними зонами, щоб уникнути проникнення інфекцій, як щоденним самомасажем та «гімнастикою» для шкіри покращити її стан, а разом із ним і самопочуття від власної привабливості, як за допомогою недорогих природніх косметичних масок приховати наслідки недосипань, неправильного харчування, тривалої роботи за комп’ютером – ці та інші питання стали предметом бурхливого обговорення старшокласниць.

Сподіваємося, що розглянуті на заході питання, а також такі актуальні для 14-17-річних дівчат основні правила користування косметикою в підлітковому віці, озвучені небезпеки, що чатують на нас під час нанесення тату чи пірсингу підвищить загальну культуру догляду за собою, а це, як відомо, запорука та невід’ємна складова міцного здоров’я людини. Бажаємо всім дівчатам та жінкам бути вродливими, доглянутими, вражати чоловічу частину людства природністю, а не косметичними ноу-хау.

І хоча в більшості гімназисток плани на майбутнє пов’язані з наукою, а не з візажем і косметологією, однак даний профорієнтаційний захід надзвичайно актуальний у сучасних молодіжних колах і попередить у подальшому безліч жіночих проблем.