Ні для кого не секрет, що обираючи свій професійний шлях, ми приймаємо одне з найважливіших рішень у житті, від якого залежить наше майбутнє: чи будемо ми подорожувати світом у пошуках цікавих новин (журналіст), чи направимо свою турботу допомозі тваринам (ветеринар), можливо хтось проектуватиме палаци та замки (архітектор) або рятуватиме людські життя (лікар).

Тому вкрай важливо обрати той професійний шлях, який допоможе втілити свої мрії, реалізувати здібності та творчі схильності. А як ми знаємо – краще один раз побачити, ніж декілька раз почути.

Гімназисти мають змогу детально ознайомитися з тими професіями, з якими у повсякденному житті, частіше за все, стикаються рідко. 10 березня учні 9-Б класу відвідали КП «Херсонської Обласної Ради «Херсонські авіалінії». Дітям розповіли про правила поведінки в аеропорту під час проходження митниці, про правила перельоту. Гімназисти навіть пройшли через спеціальні сканери, які виявляють заборонені для перевезення речі. Також ми дізналися про важливу та високооплачувану роботу диспетчерів перельоту, інспекторів служби авіаційної безпеки, митного контролю та про навчальні заклади, у яких можна отримати освіту за цією спеціальністю.

З 13 по 17 березня учні 6-х класів мають змогу ближче ознайомитись із роботою банку. Діти відвідали екскурсію у «ПриватБанк», взяли участь у бізнес-квесті та почули цікаву інформацію про банківські професії, навчилися, як правильно використовувати TSB Банкомат, Приват24, мобільні додатки для платежів за допомогою картки Junior; дізналися, як правильно поводитися з грошима, і побачили, як працює справжній банк зсередини.

Подорожі на херсонські підприємства у пошуці професійного шляху не закінчуються. Далі буде…

Соціальний педагог
Скачок Ю.В.