Усі знають, що людина щаслива тоді, коли займається улюбленою справою. Але не всім відомо, як обрати спеціальність, щоб навчатися із задоволенням, а потім із захопленням працювати. Із цими питаннями доводиться стикатися всім учням. А найефективніший спосіб дізнатися ‒ побачити власними очима.

23 лютого учні 4(8)-Б класу відвідали профорієнтаційний захід у Херсонському центрі освіти молоді та дорослих. Для дітей провели презентацію Довідника кластерів професій «Маршрут абітурієнта» м.Херсона, презентацію професій.
Найцікавішою родзинкою для гімназистів став майстер-клас «Знайомство з професією. Кухар «Виготовлення цукерок»». Учні не тільки побачили як виготовлюють солодощі, а й спробували зробити це своїми руками. І, звичайно, куштувати цукерки було чудово!

Чекаємо на майстер-клас від фахівців ЦОМу на базі Херсонської гімназії №20, яких гостинно заросили до себе гімназисти.

Скачок Ю.В.,
соціальний педагог