У рамках Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» до учнів 3х та 4х класів Херсонської гімназії №20 у гості завітали Юстимчик із Юстинкою. Це казкові герої, які в цікавій формі розповідають дітлахам про Коснтитуцію України, державні символи, права та обов'язки учнів.

На уроці гімназисти прийшли до висновку, що у відомих дитячих казках також присутня тема прав дитини. Разом із фахівцями юстиції дітлахи намагалися відгадати, яка саме. Наприклад, у «Попелюшці» зла мачуха порушувала право на відпочинок та турботу, в у казці «Гидке каченя» - порушено право дитини «бути як не всі». Окрім прав, у кожної дитини є і певні обов’язки. Це й гарно вчитись, берегти шкільне майно, допомагати батькам тощо. Була затронута також й тема булінгу в школах . Хлопчикам і дівчаткам нагадали про те, що всі люди рівні, кожного потрібно поважати та не ображати.

Про все це сьогодні дізналися учні початкової школи. Наприкінці зустрічі спеціалісти Херсонської юстиції роздали інформаційні буклети та подарували дітлахам розмальовки на правову тематику.