Початок вересня для учнів Херсонської гімназії №20 виявився насиченим не лише новими знайомствами та навчальними предметами, а й зустрічами зі «старими друзями» - представниками ювенальної поліції.

Учні 9–х класів були присутніми на «Уроці з поліцейським», де розглянули дуже важливі та життєво необхідні питання.

Працівники ювенальної превенції нагадали дітям про права та обов’язки учнів, правила поведінки в гімназії та за її межами, відповідальність та навички правової поведінки, необхідні для виконання підлітками основних соціальних ролей у суспільстві.

Наше завдання – допомогти підліткам у правовому вихованні, діти повинні знати свої права та обов’язки. А головне, пам’ятати про те, що ювенальні поліцейські і вдень, і вночі готові прийти на допомогу кожній дитині, яка опиналась у важкій життєвій ситуації, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.