Пригімназійний табір відпочинку «Дніпрова хвиля» при Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова працював 14 днів: з 30 травня по 14 червня 2016 року. За цей період у таборі відпочило 122 учні 1-4(8)х класів нашої гімназії.

Практика дозвілля показує, що найбільш розповсюдженими формами організації активного відпочинку є музика, танці, ігри, шоу, КВН, читання, перегляд телепередач, відвідування театрів та кінотеатрів, спілкування з друзями, заняття спортом, розваги, прогулянки, активний відпочинок. Більшість із цих форм організації дозвілля ми намагалися використати під час роботи пригімназійного табору відпочинку.

Зміна у таборі була тематичною, девіз її - «Наше англійське літо». Діти брали участь в англомовних іграх, у конкурсі віршів англійською мовою, зустрічалися із студентами ХНТУ, студентами кафедри англійської мови ХДУ, відвідували майстер-класи англійської мови. Разом із вихованцями гімназії № 6 провели експрес-квест «Go Global – крокуємо Херсоном». Із вихованцями 4х і 5х загонів була проведена вікторина «Jeopardy».

Робота табору розпочалася зі святкової лінійки «З любов’ю до України, з любов’ю до дітей». 30 травня пройшов День безпеки життєдіяльності. Діти малювали малюнки, переглядали фільми. Були проведені екскурсії до парку відпочинку «Херсонська фортеця», 1 червня у таборі був особливий день – вихованці взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті з теми «День захисту дітей», відвідали сквер Божої Матері, де стали глядачами й активними учасниками святкового концерту.

Особливо запам’яталися дітям виїзди до ТРЦ «Фабрика». Гімназисти переглядали фільми у 3D форматі, відвідували майстер-класи по виготовленню українських іграшок із глини, по шиттю іграшок-оберегів та декоративному розпису кухонного посуду, грали в боулінг, каталися на ковзанах.

Протягом зміни діти побували в дитячій обласній бібліотеці імені Дніпрової Чайки, в обласній бібліотеці імені О. Гончара.

На базі табору «Дніпрова хвиля» пройшов День здорового способу життя «Здорова дитина - здорова нація». Були проведені змагання «Веселі старти», змагання з комічного футболу, піонерболу, волейболу, шахово-шашковий турнір.

Вихованці табору та їх батьки задоволені відпочинком, який дав дітям змогу набратися сил, зміцнити своє здоров’я, знайти нових друзів, узнати багато цікавого.

Директор пригімназійного табору відпочинку
«Дніпрова хвиля» Л.А. Македонова