Ось і пролетіло довгоочікуване літо, яке для нас завжди є періодом цікавого відпочинку, душевного й фізичного оновлення. І ми з упевненістю можемо сказати, що ці канікули запам'яталися нам найбільше. Адже 10 днів серпня провели в літній школі МАН (філологічний напрям). Спочатку ідея поїхати туди не здавалася нам вдалою, проте цікавість взяла гору, і 6 серпня ми потрапили в осередок юних науковців. Так почалася наша невеличка літня пригода, яку тепер згадуємо з особливим теплом.

У таборі познайомилися з юними фізиками, біологами, математиками, філологами, з якими просто було віднайти спільну мову, адже ми відчували себе ближчими завдяки зацікавленості науковими дослідженнями. Можливо, цей відпочинок став таким особливим для кожного саме тому, що там були присутні викладачі, які щодня займалися й працювали з нами. Здавалося б, кому захочеться слухати лекції влітку, коли яскраве сонечко й лагідне море так і ваблять до себе. Ми ж навчалися із задоволенням, дослухаючись до кожного слова викладачів. На заняттях завжди панувала дружня атмосфера, відчувалася підтримка педагога.

А найкращим було те, що місцем для наших занять стала природа. У таборі нам не залишали часу сумувати, а щодня ми ставали учасниками наукових квестів і різних конкурсів. Тож час пролетів непомітно, як і завжди, бо занадто були захоплені яскравими подіями. Ми ніколи не забудемо, як усією юрбою зустрічали світанок на березі вранішнього моря, як співали пісні під гітару біля розкладеного багаття. Спогади про вже рідний табір зігрівають нам серце.
А тепер, отримавши нові знання, знайшовши вірних друзів, ми, заряджені теплими літніми враженнями, радо зустрічаємо осінь і впевнено розпочинаємо новий навчальний рік.

Злидник Дар’я, учениця 7(11) – Б класу,
Куриля Катерина, учениця 6(10) – А класу