Яскраво, весело та незабутньо проходить відпочинок гімназистів у пригімназійному таборі «Дніпрова хвиля» Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради. За два тижні учні встигли відпочити на морському узбережжі, на базах відпочинку Дніпра, відвідати виставу Херсонського академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, переглянути фільми у ККЗ «Ювілейний», пограти у боулінг-клуб, дізнатися щось новеньке у Краєзнавчому музеї, взяти участь у інтелектуальному квесті «Я люблю Херсон» та у грі-вікторині «Знай і виконуй правила дорожнього руху» разом з Херсонською поліцією!

Попереду декілька днів, наповнених яскравими подіями: майстер-клас з великого тенісу, відвідування пожежної частини, катання на катері Дніпром.

Тож можемо з упевненістю сказати, що перші тижні літа для наших учнів просто незабутні! Заздрите нам? Приєднуйтеся наступного року!