Літо - найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Де ще дитина буде почувати себе вільною, незалежною та водночас активною та потрібною, як не в період літніх канікул у позаміському таборі?

Побувати в таборі, добряче відпочити й набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а в шкільному творі на тему "Як я провів літні канікули" написати про найяскравіші враження чи найпотаємніші бажання.
Саме тому адміністрація нашої гімназії організувала відпочинок для учнів 1-х-7-х класів у дитячому оздоровчому таборі "Романтик", що знаходиться в м. Скадовськ.

Наша мандрівка тривала тиждень і була насичена різними спортивними, пізнавальними заходами, цікавими іграми, тренінгами, вікторинами та майстер-класами, які сприяли активному відпочинку дітей, а головне - формуванню творчої особистості.

У таборі були створені сприятливі умови для відпочинку, толерантна атмосфера для розкриття творчих здібностей кожної дитини. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєвої творчості. Готували різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору, намагаючись допомогти вихованцям проявити свої власні можливості.

Щодня ранок розпочинався з зарядки, смачного сніданку, а потім прогулянка морським узбережжям і різноманітні заходи. Особливо захоплюючими були спортивні свята, конкурси, відвідування басейну та гуртків за інтересами.
Кожен наступний день не був схожим на попередній, сповнений новими враженнями, спілкуванням та зустрічами: хтось знайшов нових друзів, хтось відкрив творчі здібності, а декотрі навчилися не засмучуватися при невдачах.

Усе було в таборі до душі: і приємні вихователі-вожаті, і смачні страви, і кумедні ігри та конкурси, і веселі дискотеки та розмови до опівночі, певно, крім одного, хвилини прощання. Бо віднайти хороших друзів не так уже й легко, а попрощатися з ними набагато важче.

Звичайно ж, готового рецепту "Дзвінкого літа" не існує. Але вчителі нашої гімназії переконані, що взаєморозуміння і добрий настрій - запорука у вирішенні цього завдання, адже від нього залежить, як пройде наступний рік у наших дітей.

Класний керівник 2(6)Г
класу Лебідь О.В.