Доброта – це якість, яка повинна бути знайома кожній людинію. Нею повинен володіти будь-який житель нашої планети. Люди заради допомоги іншим здають кров, займаються благодійністю й роблять все для того, щоб іншим було добре.

Учні Херсонської багатопрофільної гімназії №20 знають, як допомагати іншим. Окрім педагогів-ветеранів, людей похилого віку, ветеранів ІІ світової війни, дітей пільгових категорій, хворих дітей останнім часом з’явилася ще одна категорія - бійці української армії. Починаючи з 2014 року гімназисти активно співпрацюють з волонтерами, кожного року беручи участь у різноманітних акціях та операціях. У цьому році ми придбали 11 утеплювачів для зимового періоду перебування бійців на фронті і 24 жовтня передали їх волонтерам із мрією про щасливе та мирне майбутнє.