З метою пропаганди знань протипожежної безпеки серед учасників освітнього процесу в Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради 15 січня 2020 року проведено позаплановий захід щодо пожежної безпеки учасників освітнього процесу. Адміністрація гімназії разом із провідним інспектором Суворовського районного відділу Головного управління ДСНС України в Херсонській області Демковичем Ігорем Ігоровичем організували захід, у ході якого гімназисти пригадали порядок дій у разі пожежі, ознайомилися з інструкціями щодо використання порошкового вогнегасника.

На тематичній гімназійній лінійці Ігор Ігорович продемонстрував правильність користування порошковим вогнегасником під час гасіння вогню, що змогли випробувати й учні.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє, адже з кожної маленької дитини виростуть дорослі люди, які передаватимуть свої знання та вміння наступним поколінням.