Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людина. Саме тому 8 лютого 2019 року з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок із дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань гарантування безпечної життєдіяльності учнів у  Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено інтерактивний тематичний захід «Приборкання вогню».

Персонажі дійства допомогли розібратися в правилах пожежної безпеки, а участь у веселих конкурсах та іграх допомогла дітям отримати знання, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. Не можна чекати й бути повільним чи байдужим, усім слід пам’ятати, що означає цифра «101» і негайно діяти. Юні гімназисти зрозуміли, що потрібно не лише берегти здоров’я, але й  володіти спеціальними знаннями  й уміннями, щоб захистити себе в різних ситуаціях, небезпечних для життя й здоров’я людини. Учні навчилися дотримуватися принципів безпечної життєдіяльності, а саме: передбачати, запобігати, діяти.

Закликаємо батьків та учнів дотримуватися правил протипожежної безпеки, берегти й цінувати своє життя та життя оточуючих!

Заступник директора

з навчально-виховної роботи Бережна І.І