Коли велика справа – керувати над тілами,
то ще більша – керувати душами.

Григорій Сковорода

Я відчуваю, що в моїй душі є місце, де особливі люди залишають свій відбиток. Вони, ніби торкаються мене власними гарячими серцями й навіки закарбовують пам'ять про себе. Ці люди впливають на мене, завдяки ним я формую свою особистість. Серед них усіх яскравим вогнем горить відбиток, залишений моєю вчителькою Оленою Іллівною. За всі роки, що я провела під її крилом, вона змогла стати кимось більше за звичайного викладача. Усе це завдяки її самовідданості й вірі у важливість своєї справи. Як би складно не було, Олена Іллівна любить учителювати. Напевно, їй пощастило знайти покликання свого життя, і вона невтомно вкладає в цю справу всю себе. Її запал передається й учням. Я дивуюся, звідки в неї цей незгасаючий вогник. Коли дітям потрібно вкласти в голову зерно науки, з її очей зникає втома.

Є в Олені Іллівні дещо особливе, і воно перетворює її на справжню наставницю – це віра , що в дитячих серцях перш за все треба зростити паростки людяності й любові до тих, хто оточує. Вона змогла викликати до себе довіру, бо будь-хто з нас може розповісти їй свою проблему чи то в школі, чи в сім’ї, а вчителька підтримає, дасть пораду.

Учителі – це люди, які мають на нас великий вплив, тому їм важливо бути відданими своїй справі. Тож мені пощастило навчатися в Олени Іллівни, адже з нею я не тільки здобуваю нові знання, а й пізнаю себе та вчуся бути людяною.

Злиднік Дар'я