6 грудня 2018 року в рамках проведення Тижня науки в Херсонській багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради пройшла інтелектуальна гра «Ерудит – молодша ліга». Учасниками цієї гри були команди учнів 4-х класів початкової школи, які за підтримки та під керівництвом учителя Нейбергер Т.І. та заступника директора Бережної І.І. продемонстрували високий рівень підготовки в різних галузях науки та бажання змагатися за звання найсильніших у місті й у 2018-2019 н.р.

Конкурс пройшов динамічно, цікаво та насичено. У Народному музеї гімназії зібралися не лише учасники гри, а й уболівальники, які уважно спостерігали за перебігом конкурсу та «тримали кулаки» за свої команди. Але в змаганнях завжди є переможці. На цей раз призові місця розподілилися таким чином.

Перше місце посіла команда 4-Г класу «Олімпійці» (учитель Піскоха В.С.), друге місце здобула команда 4-А класу «Розумнички» (учитель Македонова Л.А.), почесне третє місце розділили команди 4-Б класу «Блискавка» (учитель Кривуліна Т.І.) та команда 4-В класу «Носороги» (учитель Мартьянова М.А.).

До зустрічі в новому сезоні гри «Ерудит – молодша ліга». Тримайте інтелектуальну хвилю разом із нами!