Не кожного дня до нашої гімназії приходять гості, але сьогодні – виняток, адже ми, члени учнівського парламенту Херсонської гімназії №20, зустріли у стінах оновленого Народного музею заступників із виховної роботи міста Херсона та області, які саме зараз проходять курсову перепідготовку на базі Херсонської академії неперервної освіти.

Ми дуже хвилювалися, але не потрібно було, адже це відкриті, щирі та цікаві люди!

У планах було проведення деяких майстер-класів: спочатку ми розповіли про структуру та роботу гімназійного парламенту, основні заходи, акції, операції, які ініціюємо та проводимо в закладі. На початку зустрічі заступник директора з виховної роботи Головченко Крістіна Азерівна звернула увагу присутніх на яблуню, на жаль, без плодів, але поступово, під час обговорення наших ідей, на дереві почали з’являтися яблучка. Це символізувало плідну роботу та співпрацю парламенту з учнівським колективом упродовж навчального року.

Згодом естафету підхопила психологиня гімназії Саніна Катерина Валеріївна, яка запропонувала присутнім відпочити та морально розвантажитися, провівши з ними тренінг «Що мене надихає».

Поласувавши вже справжніми вітамінами (після яблук символічних, ми пригостили заступників справжніми) пошуковці гімназії на чолі з директором музею Скачок Юлією Володимирівною розповіли про наш музей, дослідницьку діяльність та представили свої доробки – звіти про пошукову роботу в минулому навчальному році.

Заключною частиною відкритого заходу парламенту з гостями був майстер-клас з видання гімназійної газети «Вісті гімназії».

Ми докладно розповіли механізм випуску газети – від задуму до реалізації, розказали про основні рубрики, як підготувати макет, про співпрацю з Херсонською міською друкарнею. Насиченою була наступна частина заходу, де гостям треба було за десять хвилин придумати та розробити газету за шаблоном та тематикою, у залежності від пори року, коли вона випускається. Учасники були розподілені на три групи, у кожній з яких був свій лідер, який і презентував макет.

Це був дуже насичений захід, ми дійсно переймалися, хвилювалися, але все пройшло на високому рівні. Отримавши схвальні відгуки про свою роботу, плануємо йти вперед і досягати новин висот! За лідерами майбутнє!

Делегований учень до Міського учнівського парламенту,
учениця 8-Б класу Херсонської гімназії №20
Ганощенко Юлія