Флаг України

До Дня знань команда Головного територіального управління юстиції у Херсонській області представила нового дитячого героя юстиції – дівчинку Юстинку. Її День народження припав на 1 вересня.

У червні херсонська юстиція дала народження іншому персонажу - другу всіх дітей Юстимчику. З червня він активно ходить в гості до дітлахів у садочки і дитячі табори, де проводить з ними правові ігри у межах всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Тепер і Юстинка розповідатиме найменшим українцям про їхні права та обов'язки доступною, зрозумілою дитині мовою. В ігровій формі вона буде ділитись власними знаннями з іншими. Зокрема, розповідатиме про рівність прав хлопчиків та дівчат, про їхнє право на вільний вибір хобі, спорту чи професії.

Разом з Юстимчиком та Юстинкою фахівці херсонської юстиції завітали на свято Першого дзвоника до Херсонської гімназії №20 імені Лавреньова.

Дружня гімназична родина поповнилась одразу 150 маленькими учнями. Вони стали на довгу та цікаву дорогу, яка веде до країни знань.

«Для Херсонської юстиції 1 вересня означає початок ще активнішої роботи проекту «Херсонська юстиція дітям». Увесь начальний рік Юстимчик разом із Юстинкою будуть приходити в гості до школярів і розповідати про їх права, про те, що таке булінг і як стати свідомим громадянином. І все це в ігровій та доступній формі», - зазначив керівник херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Источник