У Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради постійно ведеться профілактична робота щодо повторення та вивчення правил дорожнього руху.

Міністерством здоров’я гімназійного парламенту (міністр Трохимук Надія) проводяться тематичні перерви з вікторинами, кросвордами ребусами на відповідну тематику. Учні згадують знаки дорожнього руху, повторюють правила переходу вулиці під час ожеледиці, безпечної їзди на велосипеді, заповнюють маршрутні листи.

А ось перед учнями початкової школи систематично виступає агітбригада Юних інспекторів дорожнього руху. Із великим задоволенням маленькі пішоходи у тренінговій формі відгадують загадки, демонструють набуті знання з правил дорожнього руху.

Протягом ІІ семестру заплановано багато конкурсів, вікторин, виступів агітбригади, уроків-зустрічей з працівниками поліції, лікарями, представниками пожежної частини, МНС тощо.

Міністр преси та інформації гімназійного
Парламенту Варвара Фалей

Создание сайтов