Лідери гімназії № 20 в таборі «Міста Успішних Підлітків»

Уперше за 11 років існування Міського учнівського парламенту, лідери відпочивали в цілодобовому таборі на морі, де були створені комфортні умови для перебування дітей. За результатами таємного анкетування 100% лідерів відзначили, що їм сподобалися в цілому організація життя в таборі, харчування, тематична робота в загонах відповідно до обраного профілю, тренінги психолога, розважальні та пізнавальні заходи, мікроклімат у загонах, реалізація корисної справи для табору. Херсонську багатопрофільну гімназію № 20 ім. Бориса Лавреньова представляли на високому рівні 3 учні: Масонов Олексій, Комарова Анастасія та Пономаренко Меланія.

Продовженням роботи по формуванню та розвитку дитячого самоврядування здійснювалося в профільних загонах «Лідер» упродовж 14 днів на базі дитячого оздоровчого табору ім. Івана Голубця (м. Скадовськ). З 15 липня по 28 липня 78 найактивніших лідерів відправилися у гру - подорож Містом успішних підлітків (далі – МУП) до складу якого входили чотири райони, де вони навчалися організовувати життя міста, спілкуванню один з одним, пізнавали ази лідерської діяльності, розвивали свої здібності. У перший день вихованці табору створили кодекс поведінки жителів свого міста. Вибрали назви для своїх районів – « Нове покоління», «Голівуд, «Радуга, «boys and girls» та обрали голову Міста успішних підлітків. Кожен член району обрав собі професію на два тижні для того, щоб внести частку своєї праці та створити цікавим і корисним життя МУП.

В основу реалізації навчально- виховної роботи в таборі були використані різноманітні форми і методи організації заходів, які реалізовували самостійно вихованці табору, під керівництвом кураторів та вихователів, учням нашої гімназії найбільш запам’яталися : водні битви, «День Нептуна», екологічний квест «Кіт у мішку», тренінги «Лідер повинен уміти розуміти інших», конкурс флеш-мобів «З Україною в серці», власні концерти, присвячені відкриттю і закриттю зміни, «Міс і Містер табір 2017р., тренінги «Методика організації заходів різних жанрів та форм», тренінги на теми «Формула успіху лідера».

Під час відпочинку ми відвідали Скадовський «Дельфінарій», краєзнавчий музей міста Скадовська та ознайомилися з арт-проектом «Дім уверх дном».

Масонов Олексій, президент гімназійного парламенту,
учень 7(11) – Б класу