На батьківщині Т. Шевченка та Б. Хмельницького, у м. Черкаси, з 3-5 травня відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «З Україною в серці».

Уже у вдруге за навчальний рік велика честь представляти Херсонщину була надана мені, Масонову Олексію, учню 10-Б класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова, заступнику голови Міського учнівського парламенту (далі – МУП), члену комісії з питань екології МУП, президенту гімназійного парламенту та педагогу-організатору гімназії №20 Соляник Катерині Володимирівні.

Дуже цікавим і корисним було відкриття Всеукраїнського збору та пленарне засідання. Черкаська ліга старшокласників представила звіт за навчальний рік, особливістю якого став інтернет-проект «Ми – патріоти Черкащини». Також цікавим видався патріотичний проект-дослідження «Голос з віків», який об’єднав учнів та вчителів Черкаської області. А далі - екскурсії до музею історії освіти Черкащини, на Чигиринщину до славетного музею Б. Хмельницького.

Участь у тренінговій програмі за темою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція» ще раз дала можливість не тільки нам продемонструвати лідерські якості, а й повчитися в інших захищати свої інтереси, наводити переконливі аргументи. Дуже символічно, що підбиття підсумків збору відбулося на Тарасовій (Чернечій) горі, м. Канів, де лідери не лише відвідали музей Т.Г. Шевченка,а й урочисто поклали квіти до пам’ятника видатного Кобзаря.
Українсько-лідерська еліта, повна сил та великих можливостей, роз’їхалася у свої регіони для реалізації визначених проектів учнівської ліги старшокласників України на 2017/2018 навчальний рік. Завдань та проектів дуже багато, тож бажаємо нам сили та наснаги в своїх починаннях!

Президент гімназії №20 Олексій Масонов

Создание сайтов