13 квітня у Херсонській багатопрофільній гімназії №20 пройшла екологічна акція «Я люблю Херсон», організована міністерством екології гімназійного парламенту з метою пропаганди екологічного виховання молоді.

Окрім прибирання на пригімназійних ділянках, учні разом із вчителями та батьками проводили роботи на ландшафтному куточку гімназії: під час акції було висаджено 30 кущів самшитів, 11 кущів туї коловидної та 16 кущів туї звичайної.

Учні гімназії впевнені, що від середовища, в якому вони живуть залежить все: здоров’я, добробут, злагода. Наше довкілля – це природний капітал, слід іноді повертатися до проблеми обличчям: примножувати природу, а починати все із рідної домівки, класної кімнати та гімназійного подвір’я.

Саме тому девізом цьогорічної акції стали слова наших колег – представників учнівського самоврядування Харківської школи №44:

Посадіть, гімназисти, дерево, виростіть квіти,
І ліси посадіть на глухім пустирі.
І Земля вам подякує, буде радіти
Щедро вам усміхнеться і сонце вгорі.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine