Національний конкурс «Благодійна Україна» високо оцінив волонтерську діяльність Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради. Зворушливим та несподіваним стало запрошення представників нашого навчального закладу на ТРК «Скіфія», де й відбулося урочисте нагородження, на якому гімназисти отримали диплом Регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина - 2016» у номінації «Благодійна акція».

Серед переможців конкурсу поважні гості та благочинники Херсонщини: меценати Олег Бакаренко та Сергій Дяков, керівник компанії «Данон-Дніпро» Михайло Юзва, дизайнер Олександра Сікоєва, Студентська рада Херсонського національного технічного університету, хореографічний ансамбль танцю «Калиновий цвіт» та його керівник Ірина Малінська, керуюча Херсонською філією «Приватбанк» Олена Бельмега, представники клубу «Лідер» Херсонського центру позашкільної роботи, генеральний директор Палацу молоді та студентів Володимир Яценко, Телерадіокомпанія «Херсон плюс».

Голова правління благодійної організації «Фонд громади міста Херсона «Захист»» Лариса Польська високо оцінила діяльність гімназії №20, наголосивши на тому, що допомогу, яку учні, батьки та вчителі здійснюють для дітей пільгових категорій навчального закладу, бійців української армії, ветеранів ІІ світової війни, дітей-сиріт неможливо описати словами, вона безцінна. Саме це і є виховання високоморального, висококультурного покоління.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine