"Кохання-це коли на землі розквітає весна і тремтить від солодкої муки", – казав колись Володимир Сосюра!

"Кохання - це те, що не залежить від нашої волі, приходить без нашої заслуги, щезає без нашої вини" - наголошував Іван Франко!

А Ліна Костенко стверджувала, що кохання - це натхнення душі!

Згодні з класиками української літератури й учні Херсонської гімназії № 20, які за ініціативи гімназійного парламенту організували та провели благодійний традиційний ярмарок "LOVE IS....."

Що таке любов для наших гімназистів? Це любов до батьківського дому, до першої в житті альма-матері, до рідних вчителів, маленького, але зеленого рідного міста та, звичайно, до колоритної України… Саме це й показали учні 11-А класу (класний керівник Кумейська Н.В., староста Данець Тетяна) у своєму кафе «Солодкий хутірець».

За традицією, кожен клас відкрив своє приватне підприємство: піцерії, тату-салони, сувернірні лавки, кафетерії тощо. Особливою популярністю у відвідувачів користувався музей історії кохання, який підготували учні 6-Б класу (класний керівник Грянко І.А., староста Сінельник Ольга), саме там прямо на очах оживали казкові персонажі: Аліса та кіт, Буратіно та Мальвіна, Тутанхамон та Ніфертіті, Красуня та Чудовисько.

Заворожував відвідувачів і справжній РАГС від учнівського коллективу 7-А классу (класний керівник Бабич Н.А., староста Комарова Марія) - від бажаючих отримати свідоцтво про шлюб не можна було відірватися.

З родинним щирим теплом зустріли відвідувачів й учні 9-В класу у «Сімейному кафе» (класний керівник Заводянна О.І., староста Праетц Сандра), там усе було пронизане родинним затишком, на стінах така вже знайома нашим гімназистам Арт-сушка з фотокартками дитинства, тепла ковдра та багато іграшок....

Користувалася популярністю і «Селфі-зона» від гімназійного парламенту, де бажаючі змогли перевтілитися на героїв із обгорток знаменитих жувальних гумок «Love is…».

Усі класні колективи намагалися створити справжню атмосферу любові, радості та щастя, яка й передалася гостям ярмарку - представникам управління освіти Херсонської міської ради Верещаці Т.Ю. та Дойлідовій І.Г., які, до речі, і придбали додому рідним невеличкі тематичні сувеніри.

За час роботи ярмарку було зібрано 18 тисяч 60 гривень, які, за рішенням гімназійного парламенту підуть на допомогу дітям пільгових категорій гімназії!

Тож дякуємо всім за творчий підхід, щирі серця, креативні ідеї, смачні страви, гарний настрій, який подарували гімназисти усім учням, нашим гостям, учителям та батькам. Кохайте один одного!

Міністр культури гімназійного
парламенту Дар’я Третьяк