Приємно, коли навіть осінній дощ не заважає робити добрі справи. Міністерство екології учнівського самоврядування Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова в рамках ТИЖНЯ ЕКОЛОГІЇ «Чистий двір. Чисте місто», присвяченого Міжнародному екологічному форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета», організувало та провело загальногімназійну акцію «Дахи для птахів».

Кожна паралель учнів виготовила годівничку, яку й буде поповнювати протягом холодів крихітками хліба, насінням, різноманітним зерном тощо. 14 пташиних «їдалень» посіли почесні місця на пригімназійних ділянках та на подвір’ї, а класні колективи на загальногімназійній лінійці отримали подяки Президента гімназії за небайдужість до життя братів наших менших у зимовий період.

Уляна Теслюк,
міністр екології гімназійного парламенту