Легко! Із задоволенням!

Ось ми і підвели підсумки нашого гімназійного життя у І семестрі 2016/2017 навчального року. Найголовнішим для всіх нас стало нагородження учнів-переможців гімназійних, міських конкурсів, змагань та олімпіад. І, звичайно, визначення кращого класу гімназії у І семестрі.

Відповідно до Положення «Кращий клас гімназії», за результатами участі учнів у загальногімназійних змагання ІІІ місце посіли класні колективи

• 1(5)-Г (класний керівник Лебідь Олена Вікторівна, староста Ілічко Володимир),
  • 6(10)-А (класний керівник Омельян Олена Миколаївна, староста Старостенко Владислава),
  • 6(10)-Б (класний керівник Кожина Наталья Миколаївна, староста Масонов Олексій).

ІІ місце посіли учні:

• 2(6)-А (класний керівник Ярошак Олена Олегівна, староста Павлова Мар'яна),
  • 3(7)-Б (класний керівник Митрашевська Таміла Вікторівна, староста Галещук Володимир)!

Кращим класом гімназії у І семестрі 2016/2017 навчального року визначено – 2(6)-Б клас (класний керівник Грянко Ірина Анатоліївна, староста Сінельник Ольга)!

Вітаємо вас!

Висловлюємо велику вдячність нашим яскравим зірочкам Євстаф'євій Марії, учениці 4-А класу та театру танцю «Амадеус» (керівники Каплуновські Владислав та Валентина, батьки учня 8-Б класу). Ви запалили своїми яскравими виступами наші серця!

Сподіваємося, що ІІ семестр буде не менш щедрий на перемоги та досягнення!

Прес-центр гімназійних парламенту

Создание сайтов | Изучение чешского языка