Зберігаючи багаторічні традиції навчального закладу, учнівське самоврядування Херсонської гімназії №20 не забуває створювати й нові акції та заходи.

Так із ІІ семестру цього навчального року стартував творчий проект «Секрети успішної людини».

«Це відкритий діалог між гостем та гімназистами з метою формування в учнів підґрунтя лідерських якостей», - стверджує президент гімназійного парламенту, автор проекту Олексій Масонов.

8 лютого у стінах гімназійної бібліотеки відбулося урочисте відкриття заходу з першим гостем, екс-президентом гімназійного парламенту, випускником гімназії 2016 року, золотим медалістом Віктором Бриковим.

Віктор відповідав на цікаві питання учнів, учителів, членів учнівського самоврядування, розповів про навчання в гімназії, підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, запевнив учнів, що педагогічний колектив дав настільки ґрунтовні базові знання, які допомогли йому вступити до ВИШу його мрії – Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого та паралельно навчатися в базовому закладі гімназії – Херсонському національному технічному

університеті.
Пропонуємо кілька запитань, що найбільше цікавили гімназистів:

• Назвіть три речі, які запам’яталися вам із гімназійного життя, - звернулися до Віктора учні 8 класу.
  • Із задоволенням: 200 років гімназії, благодійний ярмарок «Go Global» та неперевершене свято Останнього дзвоника, - відповів Віктор.
  • Чи не пожалкували ви, що навчалися у гімназії з 1 по11-тий класи і не перейшли до інших закладів,- цікавило гімназистів 9-х класів.
  • Жодної секунди, окрім високих знань, я отримав досвід роботи у самоврядуванні - саме це вплинуло на вибір моєї майбутньої професії, а мрію я стати політиком, - із гордістю відповів випускник.

Ще було дуже багато розповідей, згадок, історій про життя в гімназії, до якого вже не повернешся.

А далі… фото на згадку й обіцянка повернутися, ставши успішною людиною!!!

P.S Проект буде продовжувати своє життя в стінах гімназії, члени гімназійного самоврядування пообіцяли з кожним разом дивувати своїх слухачів незабутніми розповідями та знайомствами з героями, для який «гімназія №20 – це не просто заклад, а частина життя».

Олексій Масонов, президент гімназійного парламенту,
автор проекту.