За ініціативи молодіжної організації «Спектр.ЮА», за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради 13 грудня в Палаці молоді і студентів підводили підсумки 2016 року й обирали тих, хто став найкращим серед молоді в різноманітних сферах життя, за версією молодіжного рейтингу «Тріумф року». Урочистий захід відкрив Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Мета молодіжного рейтингу «ТРІУМФ РОКУ» — підвищення молодіжної громадської активності та молодіжного руху у різних сферах життя, підтримки професіональної підприємницької діяльності молоді в галузях економіки, господарства, освіти, медицини, культури.

Учні Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міського ради не залишилися осторонь цієї події. У чотирьох номінаціях ми стали лауреатами!

Отже,

• „Кращий молодіжний лідер року” — Масонов Олексій, учень 10-Б класу, активний лідер, президент парламенту гімназії №20;
  • „Кращий в галузі культури та мистецтва” — Третьяк Дар’я, учениця 11-А класу, відмінниця, учасниця та переможець багатьох мистецьких конкурсів;
  • „Кращий молодий науковець” — Данець Тетяна, учениця 11-А класу, чемпіонка України з художньої гімнастики, неодноразова переможниця конкурсу-захисту робіт МАН.
  • „Кращий молодий спортсмен року” — Афанасенко Артем, учень 10-Б класу, дворазовий чемпіон світу зі східних єдиноборств.

Приємно зауважити, що саме четверо гімназистів стали лауреатами, а отже, й тріумфаторами молодіжного рейтингу, виборовши перемогу серед сотень найкращих людей міста.

Вітаємо Вас, наші переможці, бажаємо нових звершень у вашій роботі!

Дар’я Вайсблат, міністр преси та інформації гімназійного парламенту

Создание сайтов

Hosting Ukraine